Test kapitał pożądany

Test KAPITAŁ POŻĄDANY to profesjonalne narzędzie diagnostyczne, które pomaga przedsiębiorcom uświadomić sobie zakres swoich najśmielszych wizji na temat absolutnego szczytu w dziedzinach kapitału finansowego, kulturowego, społecznego i symbolicznego.

Test umożliwi Ci wgląd w idealny stan kapitałów, traktując je bardziej jako marzenia niż realne cele. To narzędzie jest szczególnie cenne dla tych, którzy chcą przekroczyć tradycyjne granice możliwości. Inspiruje do wyznaczania odważnych celów i wyzwań, które mogą wydawać się nieosiągalne, ale stymulują do myślenia wizjonerskiego i innowacyjnego podejścia do rozwoju osobistego i zawodowego.

Zamów pakiet 2 testów: KAPITAŁ ASPIROWANY oraz KAPITAŁ POŻĄDANY w cenie 149 zł

Po co Ci te testy, czyli co daje wiedza na temat KAPITAŁU ASPIROWANEGO I KAPITAŁU POŻĄDANEGO?

Wyniki testu i ich interpretacja zapewniają cenne informacje o potencjalnych obszarach do wzrostu, aspiracjach i wizjonerskiej odsłonach Twoich celów oraz wyzwań wraz z sugestią konkretnych działań, takich jak uczestnictwo w szkoleniach, rozwijanie sieci kontaktów, czy dzielenie się wiedzą, umożliwiając tym samym skuteczne planowanie ścieżki rozwoju firmy.

Wyniki testu możesz omówić podczas indywidualnej konsultacji lub spotkań mentoringowych

Informacje, które uzyskasz, są jedynie drogowskazem dla Twoich działań. Teraz czas na Twój pierwszy krok. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak krok po kroku pracować z KAPITAŁEM POSIADANYM, zarezerwuj termin konsultacji indywidualnej z Łukaszem Dylikiem

Cena 1 h konsultacji:

dr Rafał Paprocki 750 zł
Łukasz Dylik 550 zł 

biuro@dylik.pl
+48 794 543 090