Referencje

Realne efekty, rozwój i sukces naszych kursantów są naszym motorem napędowym. Sprawdź, co mówią o szkoleniach i współpracy z Akademią Rozwoju Dylik.Edu nasi uczniowie oraz mentee. 

Kacper Dyba, branża IT 

Jako przedsiębiorca działający w branżach IT i e-commerce nie spodziewałem się aż takiego poziomu szkolenia. W końcu — background Łukasza wskazywał na trochę inne zagadnienia niż te związane na co dzień ze mną.

Jakież było moje zdziwienie, gdy już podczas pierwszego modułu poznałem nowe modele i informacje. Łukasz przede wszystkim jest przygotowany — opowiada spójnie, ciekawie, a także — z niemałą dawką humoru. Dzięki temu szkolenie nie jest nudne, a wiedza o wiele prostsza do zapamiętania.

Co równie ważne, merytoryka jest na poziomie jednym z najwyższych w Polsce. Przekazywana wiedza może być praktycznie od razu zastosowana, a dzięki temu, iż Łukasz stara się całość dokładnie wytłumaczyć — co nota bene wychodzi mu świetnie — nie ma miejsca na późniejsze zastanawianie się „a jak ja mam tego niby użyć”.

Ponadto unikalny styl i łączenie ze sobą różnych konceptów i dziedzin sprawia, iż zyskuje się wartość dodaną — w postaci całkowicie świeżego spojrzenia na sprawę, jak również holistycznego rozumienia zasad biznesu.

Łukasz stara się nie tylko prowadzić grupę i patrzeć na szkolących się jako całość, ale również indywidualnie rozmawia z zainteresowanymi, stosując opisywane problemy jako przykłady, na których prezentuje swoje metody i narzędzia.

Z całego serca polecam szkolenia marki Dylik Edu przedsiębiorcom praktycznie z każdego sektora — profesjonalizm i uniwersalność warsztatu Łukasza z pewnością sprawdzi się w zasadzie w każdej branży.

Marcin Andrzejewski, Prezes i Dyrektor Programowy Certyfikacji Krajowej

Szkolenie biznesowe, w którym miałem przyjemność uczestniczyć, to absolutny game changer! To prawdziwa skarbnica wiedzy, którą każdy ambitny przedsiębiorca lub osoba dążąca do sukcesu powinna poznać. Dzięki niemu odkryłem nowe techniki i narzędzia, które są niezbędne do budowy mocnej marki i rozwoju firmy. Jednak to nie tylko wiedza teoretyczna — to praktyczne umiejętności, które można natychmiast zastosować w biznesie. Ale to jeszcze nie wszystko! Szkolenie to także świetna okazja do nawiązania kontaktów z ludźmi o podobnych celach i aspiracjach. Nie ma wątpliwości, że to szkolenie było dla mnie ogromnie inspirujące i motywujące. Gorąco polecam je każdemu, kto dąży do sukcesu w biznesie!

Jakbu Kromski-Chęćka branża fotograficzna

Kasia Dobras, branża motoryzacyjna

Umiejętności biznesowe to praktyczne zdolności, wiedza i kompetencje, które pozwalają osobom pracujących w różnych obszarach efektywnie wykonywać swoje zadania, skutecznie realizować procesy oraz osiągać cele, co ma przyczyniać się do ogólnego sukcesu organizacji. Mogą mieć charakter zarówno miękki (np. cechy osobowości), jak i twardy (wiedza techniczna, zdolności praktyczne) – a osoba, która chciałaby odnieść sukces w swojej branży, powinna mieć oba te rodzaje na wysokim poziomie. Dlatego mogę powiedzieć ze to znajdziecie u Łukasza na szkoleniu w 100%!! Polecam !!!!

Maciej Kancelarczyk,  Smartify Academy

Miałem przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym szkoleniu biznesowym „Power Biznes” prowadzonym przez Łukasza Dylika, który wcześniej brał udział w naszym kursie „Marka Warta Miliony”. To doświadczenie było niesamowite.

Widząc Łukasza, jak z pasją i zaangażowaniem prowadzi szkolenie, przypomniałem sobie o sile skutecznej komunikacji i o tym, jak ważne jest dzielenie się wiedzą w biznesie. Szkolenia takie jak to, które prowadził Łukasz, pokazują wartość współpracy i dzielenia się doświadczeniami w biznesie. Dzięki temu wszyscy uczestnicy mogą się uczyć i rozwijać.

Chciałbym serdecznie podziękować Łukaszowi Dylikowi za jego profesjonalizm i za to, że zainspirował mnie do dalszego rozwoju w świecie biznesu. Było widać, że wkładał w to całe swoje serce.

Takie szkolenia przypominają, że inspiracja może przyjść w każdej chwili, nawet podczas spotkania biznesowego. Inspiruje nas pasja, doświadczenia innych oraz możliwość budowania silnych relacji biznesowych. Dziękuję Ci Łukaszu i wszystkim uczestnikom to inspirujące doświadczenie i przypomnienie o tym, jak ważne jest ciągłe doskonalenie się w biznesie. 

Aneta Laber, branża fryzjerska

Decyzja o zapisaniu się na szkolenie pt. Power Biznes Basic była strzałem w dziesiątkę. Jest to moje pierwsze szkolenie i na pewno nie ostatnie. Łukasz to prawdziwy znawca, który potrafi przekazywać swoją ogromną wiedzę w sposób, który zaskakuje i inspiruje. Jego poczucie humoru dodaje całości niepowtarzalnego uroku. To, co robi, jest autentyczne i szczere, co pokazał moment wzruszenia. Polecam z całego serca. 

Joanna Podstawna, przedsiębiorca, trenerka mentalna