O Akademii Rozwoju Dylik.Edu

Zespół Akademii Rozwoju Dylik.Edu tworzą eksperci — praktycy, których łączy wspólna wizja, misja i cel. Uczymy, jak prowadzić świadome życie, które przynosi satysfakcję zawodową i prywatną. To z kolei przekłada się na szczęście, sukces całego ekosystemu, w którym funkcjonujemy. Gramy do jednej bramki, w imię dobra ogółu. 

Dla kogo są szkolenia Akademii 

 • przedsiębiorców z sektora B2B i B2C
 • managerów, pracowników na stanowiskach zarządzających
 • osób, które chcą odkryć swój potencjał
 • osób, które szukają motywacji do działania
 • tych, którzy czują, że stoją w miejscu
 • freelancerów, bloggerów
 • osób, które chcą budować markę osobistą

Co nas wyróżnia?

 • Szybki efekt, którego sam nie osiągniesz w tak krótkim czasie
 • Inne spojrzenie na tu i teraz — zmiana perspektywy pozwala na rozwój 
 • Umiejętność budowania motywacji i determinacji we wdrażaniu zdobytej wiedzy podczas szkoleń i spotkań mentoringowych
 • Szczerość, która prowadzi do zmian i eliminacji nieaktualnych przekonań

Założycielem Akademii jest Łukasz Dylik 

Patrząc w moją przeszłość, czułem nieodpartą chęć niesienia pomocy ludziom. Wiem, ale też czuję wewnątrz każdej swojej części ciała, że rozwój daje świadomość i elastyczność we wszystkich sferach życia.

Wiedza to dla mnie wyważanie drzwi i z meta perspektywy jedyna droga to bycia sobą. Rozwoju nie da się zrozumieć, rozwój trzeba poczuć. Tego uczymy w naszej Akademii — holistycznej zmiany na lepsze.

Zespół Akademii Dylik.Edu

Dr Rafał Paprocki

Wykładowca uniwersytecki, ekonomista, badacz rynku i zachowań konsumentów. Identyfikuje kody kulturowe produktów i nieuświadomionych sterowników decyzji zakupowych. Zajmuje się kreowaniem tożsamości brandów.

Wyznaje praktyczne podejście do nauki, zgodnie z maksymą „Rozumieć, to tłumaczyć prostymi słowami i stosować na co dzień”. 

W pracy dydaktycznej, badawczej i naukowej stawia na połączenie uniwersalnych wartości i innowacyjnych rozwiązań. Fascynuje się ludzkimi zachowaniami, które objaśnia poprzez behawiorystykę, kognitywistykę, teorię systemów i neuronauki.

Dominika Oven

Social Media Manager

Dominika to ekspertka w dziedzinie mediów społecznościowych, specjalizująca się w tworzeniu reels, które skutecznie angażują widzów. Jej wyjątkowa kreatywność sprawia, że każdy materiał, który przygotowuje, jest niepowtarzalny i oryginalny. Z entuzjazmem wspiera swoich klientów w przełamywaniu barier związanych z wystąpieniami przed kamerą. Dominika jest przekonana, że marka to przede wszystkim ludzie, dlatego nie wyobraża sobie, by jej klienci nie byli widoczni na swoich platformach mediów społecznościowych. Podchodzi do tworzenia reels w sposób dostosowany do indywidualnej osobowości każdego klienta, odrzucając schematyczne metody. Dla niej kluczowe jest personalizowane podejście, które uważa za fundament skutecznej komunikacji marki.

Martyna Waleczek

doradca klienta

Martyna wspiera naszych klientów podczas doboru szkoleń z oferty Akademii Dylik. Wsłuchuje się w potrzeby naszych odbiorców, analizuje je i w odpowiedzi przedstawia spersonalizowaną ścieżkę szkoleń. Dba, aby wybory naszych klientów były trafne, co gwarantuje bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność procesu edukacyjnego. Jej profesjonalizm sprawia, że jest niezastąpioną pomocą dla tych, którzy pragną rozwijać się na ścieżce zawodowej i prywatnej.