Misja Akademii Rozwoju Dylik.Edu 

Pomagamy ludziom w uwalnianiu własnego potencjału i rozwoju na wielu płaszczyznach życia osobistego i zawodowego

Rozwój to fundament szczęśliwego życia

Głównym celem działań Łukasza Dylika, założyciela Akademii Rozwoju Dylik.Edu jest promowanie ROZWOJU, który jest fundamentem szczęśliwego życia. 

Podczas szkoleń i mentoringów Łukasz pomaga wykorzystać własny potencjał, dostępne środki i zasoby w drodze do realizacji jasno określonych celów — zarówno tych prywatnych, jak i biznesowych.

Wiedza jest motorem napędowym

Tym, co napędza Łukasza, jest nieodparta chęć dzielenia się wiedzą i swoim doświadczeniem. Wie, że w ten sposób może maksymalnie ułatwić komuś proces zmiany. 

Jego historia nie należy do łatwych. Sam był kiedyś w miejscu, w którym potrzebował takiej pomocy. Przeszedł długą drogę — od ciężkich uzależnień, leczenia psychiatrycznego i „życia na dnie”, przez lata budowania w sobie siły, motywacji i chęci zmiany, aż po wielki sukces jego firm, tysiące przeprowadzonych szkoleń, tysiące zadowolonych kursantów, międzynarodowe współprace i coraz to szersze horyzonty możliwości. 

Łukasz wspiera swoich klientów i uczniów, czerpiąc zarówno z własnej historii, jak i historii swoich klientów, którzy dziś są w zupełnie innym miejscu, niż w chwili rozpoczęcia wspólnej drogi. 

Czujesz gotowość, aby ruszyć w drogę?

Uczniom Akademii i mentees o wiele łatwiej określić własne priorytety i życiowe cele. Dzięki regularnym szkoleniom lub spotkaniom mentoringowym, wiesz, w którym kierunku iść, aby wieść szczęśliwe, dobre życie na wielu poziomach. Otrzymujesz praktyczne narzędzia, które ułatwiają i umilają Ci podróż. 

Dlaczego piszemy o drodze? W tym sęk. Stanie w miejscu nic nie zmienia. Właśnie dlatego tak ważny w misji Łukasza Dylika jest CIĄGŁY ROZWÓJ, krok po kroku wędrowanie do przodu. To właśnie sedno działań Akademii. 

  • Nie chodzi o to, aby uderzać głową w mur. Chodzi o to, aby znaleźć sposób, aby ten mur obejść. 
  • Nie chodzi o to, aby zajeżdżać się i pracować po 16 h dziennie, ale nie wystarczy też sama manifestacja szczęścia.
  • Nie zawsze musisz przeć do przodu — wręcz przeciwnie, dobrze jest robić postoje, aby poddać refleksji kierunek, w którym zmierzasz. Czy aby na pewno to jest Twoja droga? Tak wyobrażasz sobie swoje szczęśliwe życie? 
Błąd nie jest problemem. Problemem jest nienaprawianie tego co nie działa.
Łukasz Dylik