14

września
2024

Warszawa

MARKA TO JA – Status przedsiębiorcy i jego dysfunkcje

Weź udział w szkoleniu, które poprowadzi Łukasz Dylik oraz Marcin Andrzejewski. Zbuduj rozpoznawalną markę przedsiębiorcy, opartą na silnych fundamentach własnego habitusu i kapitałów. Działaj w zgodzie ze sobą, budując swoją BIZNESOWĄ SIŁĘ na indywidualnych cechach.

Zobacz pełny opis

1500 zł

9

września
2024

Bielsko Biała + ONLINE, Polska

Mental 3.1

Naucz się zarządzać swoimi emocjami, logiką i instynktem. Poczuj lekkość w biznesie i życiu prywatnym. Podejmuj decyzje zgodne ze sobą, na bazie sprawdzonych schematów, które przyniosą Ci nie tylko sukces zawodowy, ale też wewnętrzne spełnienie.

Zobacz pełny opis

1230 zł

11

sierpnia
2024

Bielsko Biała + ONLINE, Polska

Kobieta (bez)konkurencyjna. Ciało i Umysł

Wykorzystaj swoje unikalne cechy i umiejętności, aby zbudować przewagę konkurencyjną. Weź udział w szkoleniu z Magdaleną Dylik i Dr hab. Katarzyną Bilińską, które pokażę CI, jak budować karierę w zgodzie ze sobą. Nie musisz podążać ścieżkami swoich konkurentów. To szkolenie nauczy Cię komunikować swoją UNIKALNOŚĆ, co zapewni Ci przewagę na rynku. 

Zobacz pełny opis

900 zł

27-28

lipca
2024

Warszawa

BIZ-EDU-PROFIT Edukacja dla zysku

Dowiedz się, jak zarabiać pieniądze i rozwijać świadomość biznesową. Skorzystaj z wiedzy 3 prelegentów i edukatorów. Połącz silne fundamenty własnych możliwości, z tym co oferuje Ci rynek i nowe technologie. Wykorzystaj szanse, które do tej pory były uśpione lub niedostrzeżone. Buduj biznes odważnie, bazując na samoświadomości i własnych kapitałach.

Zobacz pełny opis

2460 zł

8-6

czerwca
2024

Aleksandria + ONLINE, Polska

szkolenie jak zarabiac więcej

MISTRZOWSKI MINDSET FINANSOWY

Jak zarabiać mniejszym kosztem siebie? Zarabiasz dobre pieniądze, ale kosztuje Cię to ogrom wysiłku, zdrowia, emocji i czasu? 2-dniowe szkolenie w Aleksandrii które nauczy Cię ZARABIAĆ Z LEKKOŚCIĄ, poprowadzą: Łukasz Dylik oraz Anna Kacprzyk — hipnoterapeutka, trenerka mentalna, coach, kobieta transformacji i sukcesu, która pomaga zmieniać życie. TO SZKOLENIE, KTÓRE OTWORZY CIĘ NA FINANSOWY SUKCES.

Zobacz pełny opis

3000 zł

4-5

lutego
2024

Bielsko-Biała + ONLINE, Polska

MENTAL 3.0

Rentowny biznes może się równać szczęśliwe życie. Łatwo się wypalić będąc w ciągłym pędzie. Świat biznesu to tzw. otoczenie VUCA, które jest zmienne, dynamiczne, pełne wzywań i stresogennych sytuacji. Podczas szkolenia MENTAL 3.0 otrzymasz narzędzia do zarządzania swoim mentalem, wydajnością i samopoczuciem w biznesie, co przełoży się na większą równowagę i w efekcie biznes, który przynosi satysfakcję zarówno psychiczną, jak i finansową. To może iść w parze! 
Szkolenie prowadzi 3 wyjątkowych ekspertów: Dr hab. Katarzyna Bilińska, Dr Rafał Paprocki oraz Łukasz Dylik.

Zobacz pełny opis

2460 zł

18

stycznia 2024

Warrington, Wielka Brytania

POWER BIZNES ADVANCED

Twórz swój biznes świadomie. Zaplanuj skuteczną strategię rozwoju firmy. Poznaj silne i słabsze strony swojego biznesu. Zdefiniuj i przepracuj deficyty, które są Twoim hamulcem. Naucz się skutecznej komunikacji i pracy z klientami. Szkolenie Power Biznes Advanced to Twoja droga do silnej marki i satysfakcji zawodowej, o której marzysz. 

Zobacz pełny opis

1230 zł