Test kapitał posiadany

Test KAPITAŁ POSIADANY to profesjonalne narzędzie przeznaczone do oceny aktualnej pozycji zawodowej i kierunków rozwoju przedsiębiorcy. Umożliwia identyfikację poziomu wiedzy i umiejętności, oferując spersonalizowane rekomendacje dla każdego z siedmiu poziomów rozwoju, od Nowicjusza po Wizjonera. 

Wykonaj bezpłatnie TEST KAPITAŁ POSIADANY

Wystarczy, że się zalogujesz. Czeka na Ciebie kilkadziesiąt pytań. Wyniki testu otrzymasz od razu po jego zakończeniu. Odpowiedzi z testu nie są nigdzie archiwizowane lub udostępniane. Twoje dane są bezpieczne.

Adres email:

Imię:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.

 

Po co Ci ten test, czyli co daje wiedza na temat KAPITAŁU POSIADANEGO?

Wyniki testu i ich interpretacja zapewniają cenną informację o potencjalnych obszarach do wzrostu oraz sugerują konkretne działania, takie jak uczestnictwo w szkoleniach, rozwijanie sieci kontaktów, czy dzielenie się wiedzą, umożliwiając tym samym skuteczne planowanie ścieżki rozwoju firmy.

Wyniki testu możesz omówić podczas indywidualnej konsultacji lub spotkań mentoringowych

Informacje, które uzyskasz, są jedynie drogowskazem dla Twoich działań. Teraz czas na Twój pierwszy krok. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak krok po kroku pracować z KAPITAŁEM POSIADANYM, zarezerwuj termin konsultacji indywidualnej z Łukaszem Dylikiem

Cena 1 h konsultacji: 550 zł 

biuro@dylik.pl
+48 794 543 090