Mentoring biznesowy
z Łukaszem Dylikiem

Zainwestuj w swój ROZWÓJ, zwiększaj zyski i osiągaj upragnione cele. Mentoring biznesowy i mentoring rozwoju to cykl regularnych, indywidualnych spotkań z Łukaszem Dylikiem, podczas których zaplanujesz i krok po kroku zrealizujesz swoje życiowe i zawodowe cele.

Czy wiesz, że aż 70% firm na liście Fortune Global 500 zapewnia swoim pracownikom udział w programach mentoringowych? To nie jest przypadek! Mentoring biznesowy wspiera rozwój, ale też podnosi satysfakcję z wykonywanej pracy, co przekłada się na większą wydajność pracowników oraz większe zyski całego przedsiębiorstwa.

Dla kogo jest praca z mentorem?

 • dla przedsiębiorców z sektora B2B i B2C, którzy chcą świadomie rozwijać swój biznes i zarabiać więcej
 • dla osób, które potrzebują motywacji do działania i realizacji celów biznesowych
 • dla przedsiębiorców, którzy czują, że stoją w miejscu lub kręcą się w kółko
 • dla każdej osoby, która nie czuje satysfakcji ze swojej pracy i chce coś zmienić 
 • dla osób, które chcą odkryć swój potencjał 
 • dla osób, które boją się wyjść ze strefy komfortu, aby zacząć realizować swoje cele 
 • dla specjalistów i menedżerów średniego szczebla, którzy poszukują wsparcia w rozwoju kariery, zarządzaniu zespołem, rozwiązywaniu konfliktów oraz doskonaleniu umiejętności przywódczych
 • dla osób, które rozważają zmianę kariery lub przeniesienie się do nowej branży
 • dla osób, które dążą do szczęśliwego, spełnionego życia

Mentoring biznesu i rozwoju 

Mentoring biznesowy to relacja, w której mentor, czyli Łukasz Dylik, dzieli się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą. Pomaga Ci w budowaniu kariery, rozwijaniu umiejętności przywódczych, budowaniu sieci kontaktów oraz motywacji i wsparciu emocjonalnym. 

Udziela Ci wskazówek i praktycznych porad. Pokazuje Ci pewne schematy, które są częstym hamulcem rozwoju. Wspólnie omawiacie problemy i wątpliwości, które pojawiają się na Twojej biznesowej drodze. 

Łukasz Dylik, jako mentor biznesowy, pełni jednocześnie funkcję Twojego coacha, a także wewnętrznego adwokata i przewodnika na drodze do sukcesu zawodowego, o jakim marzysz.

Łukasz Dylik — Twój mentor

Pomysłodawca i założyciel Akademii Rozwoju Dylik.Edu, która wspiera przedsiębiorców w Polsce oraz w 7 krajach Europy, a także Akademii Fryzjerstwa Dylik Hair Design. 

Pasjonat rozwoju i życia w stylu longlife learning. Uczy innych, jak zarządzać swoją firmą, sprzedażą oraz rozwojem osobistym.

Spotkania mentoringowe mają charakter indywidualny. Mogą trwać 1h lub 2h, zazwyczaj odbywają się online lub telefonicznie, choć jest też możliwość organizacji spotkań stacjonarnie w Bielsku-Białej.

Obszary, po których poruszamy się w czasie spotkań mentoringowych 

Rozwój zawodowy

Mentor pomaga w określeniu ścieżki kariery, identyfikacji mocnych stron, doskonaleniu umiejętności i zdobyciu potrzebnej wiedzy.

Wzmocnienie pewności siebie

Czujesz, że brakuje Ci pewności w działaniu? Mentor pokaże Ci drogę do jej wzmocnienia, poprzez wsparcie, zachętę i konstruktywne opinie.

Rozwiązywanie problemów w miejscu pracy

Mentor może dostarczyć narzędzi, technik i strategii, które pomogą mentee w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, takimi jak konflikty w zespole czy wyzwania w realizacji projektów.

Budowanie sieci kontaktów

Mentor będzie Cię wspierał w nawiązywaniu lukratywnych kontaktów zawodowych, które będą cenne w dalszej karierze.

Trudne decyzje dotyczące kariery

Kiedy mentee stoi przed wyborem nowej pracy, awansu lub zmianą ścieżki kariery, mentor może dostarczyć perspektywy i rad, które pomogą podjąć właściwe decyzje.

Rozwój osobisty

Oprócz wsparcia zawodowego mentoring może skupiać się także na rozwoju osobistym, takim jak umiejętności komunikacyjne, zarządzanie stresem, równowaga między pracą a życiem prywatnym.

Wyzwania związane z różnorodnością i inkluzją

Dla osób należących do mniejszości czy grup marginalizowanych, mentoring może pomóc w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z przynależnością do tych grup, takimi jak dyskryminacja czy brak reprezentacji.

Adaptacja w nowym środowisku

Kiedy osoba zaczyna pracę w nowej firmie, kraju czy kulturze, mentor z podobnym doświadczeniem może pomóc w adaptacji i zrozumieniu lokalnych norm i oczekiwań.

Oczywiście to tylko kilka przykładów. Obszary, po których poruszamy się w czasie  spotkań mentoringowych są zróżnicowane i zależą od specyfiki Twoich indywidualnych potrzeb.

Mentoring może obejmować także techniczne aspekty pracy, etykę zawodową, umiejętności miękkie, kierowanie zespołem, podejmowanie decyzji, zarządzanie projektami i wiele innych.

Nie musisz borykać się z wielkimi wyzwaniami i problemami, aby skorzystać ze wsparcia mentoringu. Wystarczy, że chcesz w swoim życiu osiągnąć WIĘCEJ.

Dlaczego warto pracować z mentorem? Sprawdź, jak mentoring może wpłynąć na Twoje życie

 • Regularne sesje mentoringowe zwiększają pewność siebie w podejmowaniu decyzji i wykonywaniu zadań.
 • Dzięki radom i wskazówkom od doświadczonego mentora, szybciej zdobywasz wiedzę i umiejętności. Zamiast stać w miejscu lub kręcić się w kółko — małymi krokami zaczynasz iść naprzód. 
 • Mentoring pomaga w skuteczniejszym wykonywaniu obowiązków i rozwiązywaniu problemów w miejscu pracy.
 • Pozwala spojrzeć na wyzwania i możliwości z innej perspektywy, co może prowadzić do innowacyjnych rozwiązań i nowych pomysłów.
 • Mentor może wprowadzić mentee do swojej sieci kontaktów, co otwiera drzwi do nowych możliwości zawodowych.
 • Gdy mentee napotyka trudności w pracy, czy to związane z projektem, konfliktem w zespole czy innymi wyzwaniami, mentor staje się cennym źródłem wsparcia i rad.
 • Zyskujesz pomoc w określeniu celów zawodowych, a następnie opracowaniu strategii i planu, które pomogą Ci te cele osiągnąć.
 • Poza aspektami zawodowymi, mentee pomaga także rozwijać się na poziomie osobistym, ucząc Cię, jak radzić sobie z wyzwaniami życiowymi, rozwijać umiejętności komunikacyjne czy zarządzać stresem.
 • Dla osób należących do mniejszości czy grup marginalizowanych, mentoring może pomóc w zbudowaniu poczucia przynależności w organizacji i branży.

Efekty mentoringu są zazwyczaj bardzo indywidualne i zależne od specyfiki branży, w której działasz, Twojego zaangażowania oraz celów, które chcesz osiągnąć. Jedno jest pewne mentoring przynosi korzyści zarówno dla mentee, jak i dla jego firmy/czy przedsiębiorstwa, w którym pracuje. 

Konsultacja 1:1

Program mentoringowy jest poprzedzony jednorazową konsultacją, podczas której określamy problemy, wyzwania i wstępne cele. Nakreślamy plan dalszej współpracy, podczas regularnych spotkań mentoringowych. 

Konsultacja zazwyczaj odbywa się w formie telefonicznej lub online. 

Koszt 60-minutowego spotkania wynosi 500 zł.

Mentoring biznesowy wybierz pakiet dla siebie

pakiet small

1 h w miesiącu
500 zł

pakiet standard

4 h w miesiącu 
1700 zł

pakiet premium

10 h w miesiącu 
4000 zł

Pamiętaj, że każda WIELKA PODRÓŻ zaczyna się od małego kroku. Dziś możesz go zrobić. Wszystko jest w Twoich rękach. To Ty decydujesz, czy nadal chcesz stać w miejscu, miotać się, cofać, walczyć i spychać życiowe cele na dalszy plan. 

Mentoring pomoże Ci wytyczyć prostą ścieżkę do życia, o którym marzysz. Realizacja WŁASNEGO ŻYCIOWEGO SCENARIUSZA przyniesie Ci ogrom satysfakcji.

Wypełnij formularz i umów się
na konsultację wstępną

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgoda