Łukasz Dylik — mentor, przedsiębiorca, trener biznesu

POZNAJ JEGO MINDSET I ZAINSPIRUJ SIĘ DO ZMIAN 

Przedsiębiorca, mentor, edukator, konsultant biznesowy. Pomysłodawca i założyciel Akademii Rozwoju Dylik.Edu, która wspiera przedsiębiorców w Polsce oraz w 7 krajach Europy. 

Pasjonat rozwoju i życia w stylu longlife learning. Uczy innych, jak zarządzać swoją firmą, sprzedażą oraz rozwojem osobistym. Pokazuje, jak krok po kroku budować silną karierę, która jest źródłem korzyści finansowych i osobistych. Posługuje się biegle polskim i angielskim. Aktualnie uczy się także hiszpańskiego. 

  • Businessman Awards 2022
  • Certyfikacja USA Richard Bandler Institute
  • Firma Roku 2022
  • Konsultant DNA Talentu ATOM
  • Medal Polskiej Przedsiębiorczości

”Moje doświadczenia pokazały mi, że zmiany w życiu zawsze są możliwe, bez względu na miejsce, z którego startujemy”. 

Historia Łukasza nie jest i nigdy nie była usłana różami. Jego droga do miejsca, w którym jest, bywała trudna i nużąca. Jednak jak sam powtarza — benefity, które czekają na każdego po długiej wędrówce, wynagradzają cały trud. I właśnie tym chce się dzielić ze swoimi uczniami.  

Łukasz Dylik pierwsze kroki w biznesie stawiał, jako właściciel salonów salonów fryzjerskich. W międzyczasie powstała Akademii Fryzjerstwa Dylik Hair Design oraz linia produktów fryzjerskich sygnowanych marką dylik.

Marki, które Łukasz tworzy, od samego początku są oparte na autentyczności. Każde jego szkolenie i mentoring bazuje nie tylko na merytorycznej wiedzy, ale też życiowych historiach i lekcjach, które każdy przedsiębiorca musi odrobić w swoim biznesie.

Łukasz posługuje się biegle polskim i angielskim. Aktualnie uczy się także hiszpańskiego.

Szkoli od ponad 10 lat. W ostatnich latach bardzo intensywnie. Na sali szkoleniowej jako trener przez ostatnie 3 lata spędził blisko 2000 godzin.

Łukasz uczy i wspiera przedsiębiorców z obszarów B2B i B2C m.in. z sektora IT, branży beauty, branży deweloperskiej i budowlanej, branży foto oraz branży marketingowej i PR-owej.

Mindset Łukasza

Zawsze się rozwijam. Nieustannie uczę się nowych rzeczy i staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami i narzędziami z dziedziny, którą reprezentuję. W każdym obszarze mojego życie jestem sobą. Nie udaję kogoś, kim nie jestem.

Określam jasne cele i podejmuje konkretne działania, by je osiągnąć. Dążę do mierzalnych rezultatów i sukcesów moich klientów, mentee oraz siebie samego.

Rozumiem potrzeby, uczucia i perspektywy innych, co pomaga mi lepiej wspierać ich w ich drodze do sukcesu. Dążę do pełni w życiu, łącząc pracę z pasją, co sprawia, że moja praca jest źródłem satysfakcji.

Ten mindset odzwierciedla moje wartości i zasady działania jako coacha, mentora oraz przedsiębiorcy, który dąży do wsparcia innych w osiąganiu sukcesu i spełniania ich potencjału.

Opinie o Łukaszu Dyliku

Łukasz to prawdziwy znawca, który potrafi przekazywać swoją ogromną wiedzę w sposób, który zaskakuje i inspiruje. Jego poczucie humoru dodaje całości niepowtarzalnego humoru. To, co robi, jest autentyczne i szczere, co pokazał moment wzruszenia.
Aneta Laber
Stylistka Fryzur
Łukasz posiada niezwykłą zdolność otwierania umysłów swoich uczestników na nowe możliwości i rozwiązania, które wcześniej mogły pozostać niezauważone.
Maciej Kancelarczyk
Smartify Academy
Współpraca z Łukaszem pomogła mi poukładać życie prywatne i oddzielić od zawodowego. Uświadomiłam sobie, że to ja jestem Panią swojego zegara i to ja jestem odpowiedzialna za organizację czasu jego podział na pracę, rodzinę i dla siebie.
Weronika Rej
Właścicielka salonu fryzjerskiego

“Satysfakcjonująca kariera jest drogą. Nie celem samym w sobie.
To pociąg, do którego warto wskoczyć i jechać nim dalej”.  

Metody szkoleniowe Łukasza opierają się na świadomym budowaniu ścieżki rozwoju. I chodzi tu zarówno o poszerzanie wiedzy branżowej, nabywanie oraz szlifowanie umiejętności miękkich, jak i zrozumienie własnych działań, decyzji, uczuć i potrzeb, które często są efektem wcześniejszych doświadczeń i przeżyć.

Praca ma być Twoim wsparciem w drodze do sukcesu i życiowej satysfakcji, a nie celem samym w sobie.

To doskonale odzwierciedla wartości i zasady, które Łukasz wyznaje w swoim życiu, i które przekazuje swoim uczniom oraz mentee.

Chcesz nawiązać współpracę z Łukaszem?
Oto kilka możliwości

spotkania mentoringowe

szkolenia

wystąpienia w mediach, podcastach, wywiady

wystąpienia publiczne

konsultacje

Patrząc w moją przeszłość czuję nieodpartą chęć niesienia pomocy ludziom. Wiem, ale też czuję wewnątrz każdej swojej części ciała, że rozwój daje świadomość i elastyczność w każdej sferze życia.

Wiedza to wyważanie drzwi i z metaperspektywy jedyna droga do bycia sobą. Rozwoju nie da się zrozumieć, rozwój trzeba poczuć. Celem moich działań jest świadome życie jednostki, co z kolei przekłada się na szczęście, sukces i ekologię całego ekosystemu w którym funkcjonujemy.

Łukasz Dylik