Test kapitał aspirowany

Test KAPITAŁ ASPIROWANY to profesjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą ocenić i lepiej zarządzać swoimi bieżącymi ambicjami z obszaru kapitału finansowego, kulturowego, społecznego i symbolicznego.

Dzięki testowi zrozumiesz, jakie cele i aspiracje reprezentujesz w diagnozowanych zakresach kapitału oraz uświadamiasz sobie zakres i cele swoich osobistych dążeń. Będziesz lepiej organizować swoje działania rozwojowe, koncentrując się na kluczowych obszarach dla swojej kariery i biznesu. Ponadto zaczniesz świadomie dążyć do realizacji swoich aspiracji zawodowych i osobistych, co będzie procentować na każdej płaszczyźnie Twojego życia. 

Zamów pakiet 2 testów: KAPITAŁ ASPIROWANY oraz KAPITAŁ POŻĄDANY w cenie 149 zł

Po co Ci te testy, czyli co daje wiedza na temat KAPITAŁU ASPIROWANEGO I KAPITAŁU POŻĄDANEGO?

Wyniki testu i ich interpretacja zapewniają cenne informacje o potencjalnych obszarach do wzrostu, aspiracjach i wizjonerskiej odsłonach Twoich celów oraz wyzwań wraz z sugestią konkretnych działań, takich jak uczestnictwo w szkoleniach, rozwijanie sieci kontaktów, czy dzielenie się wiedzą, umożliwiając tym samym skuteczne planowanie ścieżki rozwoju firmy.

Wyniki testu możesz omówić podczas indywidualnej konsultacji lub spotkań mentoringowych

Informacje, które uzyskasz, są jedynie drogowskazem dla Twoich działań. Teraz czas na Twój pierwszy krok. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak krok po kroku pracować z KAPITAŁEM POSIADANYM, zarezerwuj termin konsultacji indywidualnej z Łukaszem Dylikiem

Cena 1 h konsultacji:

dr Rafał Paprocki 750 zł
Łukasz Dylik 550 zł 

biuro@dylik.pl
+48 794 543 090